Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

WSPIERAMY JEDYNKĘ W PRACACH REMONTOWYCH

Aktualności | 2018-02-25 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

 

   W sobotni mroźny poranek 24 lutego 2018r., grupa wędkarzy z Koła PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin udzieliła wsparcia dla Koła PZW Nr 1 Sulęcin przy remoncie pomostów wędkarskich nad Jeziorem Ostrowskim. Nasi wędkarze z własnym sprzętem wstawili się mocną grupą nad jeziorem i od razu przystąpili do rozbiórki starych pomostów.  Gospodarze zagwarantowali materiał na nowe dojścia i platformy. Prace trwały aż do wyczerpania materiałów. W tym dniu do prac przystąpili: Przemysław Struch, Tomasz Gajowniczek, Marcin Niepiekło, Bartłomiej Szewczyk, Marek Marciniak, Jerzy Śmiecikowski, Mariusz Barłoga, Jacek Dąbrowski, Fred Neubauer.

 

    Do akcji również przystąpiły dzieci ze Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek”, które z wielkim zaangażowaniem wyzbierały wszystkie śmieci na całej linii brzegowej jeziora Ostrowskiego, a na koniec uporządkowały plażę miejską ze śmieci pozostawionych przez odwiedzających jezioro turystów. Nad całością akcji w której wzięło udział dziewięciu adeptów szkółki wędkarskiej czuwali opiekunowie: Judyta Kułaczkowska, Jerzy Lasota i Bogdan Kułaczkowski.

 

 

   W tym dniu zapleczem logistycznym zajęła się niezastąpiona Małgorzata Neubauer, która przygotowała zupę pomidorową, kotleciki mielone oraz placek, natomiast gospodarze zagwarantowali dla wszystkich uczestników kiełbaskę pieczoną na ognisku, gorąca kawę i herbatkę.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • gkako11 Data dodania: 2 lata temu Oceń: -1 + / -

    Rozwiń
  • gkako11 Data dodania: 2 lata temu Oceń: -1 + / -

    Rozwiń

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy byłeś już na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Mam zamiar się wybrać
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin