Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

SPINNINGOWE ZAWODY Z ŁODZI TEAMÓW

Aktualności | 2020-07-05 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

   28 czerwca 2020r., odbyły się spinningowe zawody wędkarskie z łódek Teamów (maksymalna obsada łodzi 2 osoby). Na starcie zameldowało się 24 zawodników, a na wodę wypłynęło 13 łodzi. Zawody rozegrane były na jeziorze Lubniewsko (Nakońskie). Jest to doskonały zbiornik do uprawiania spinningowania, o powierzchni 240,9 ha z maksymalną głębokością 15,1m, a głębokość średnia oscyluje się w granicach pięciu metrów.

 

   Zgodnie z harmonogramem zawodów, wszystkich uczestników imprezy serdecznie przywitał Wiceprezes Koła ds. Sportu Przemysław Struch, który również przedstawił regulamin zawodów. Zawody rozpoczęły się o godz. 07:00 i trwały do godz. 13:00. Złowione ryby były niezwłocznie mierzone i w dobrej kondycji wracały do wody. Łowiono przede wszystkim okonie, trafił się również szczupak. Po godzinie 13:00 do sędziego, zawodnicy zdali karty startowe.

 

   Po zakończonych zawodach z końcowymi wynikami zapoznał wszystkich uczestników sędzia główny oraz wręczył zwycięzcom nagrody i pamiątkowe dyplomy. Kolejne zawody spinningowe można uznać za udane, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym, a najważniejsze, że dopisywały zawodnikom dobre humory.

 

Wyniki zawodów:

 

I miejsce – Przemysław Struch i Artur Stasiak - 1580 pkt. (8 okoni)

II miejsce – Zenon Paszkiewicz i Mariusz Paszkiewicz  - 550 pkt. (1 szczupak)

III miejsce – Piotr Wituła i Rafał Wituła – 500 pkt. (3 okonie)

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.