Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

SPŁAWIKOWY PUCHAR OKREGU PZW GORZÓW WIELKOPOLSKI

Aktualności | 2020-09-29 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

 

 

 

   19 września 2020r., odbyły się spławikowe zawody o Puchar Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski dla kadetów U-15 oraz juniorów U-20 i U-25. Miejscem rywalizacji było Jezioro Przytoczno w miejscowości Przytoczna, a gospodarzem zawodów było Koło PZW Nr 5 w Skwierzynie.

 

   Sportową rywalizację zawodnicy rozpoczęli o godz. 10:00, a zakończyli o godz. 13:00, po czym do pracy przystąpili sędziowie zawodów ważąc złowione rybki.

 

 

   Z końcowymi wynikami spławikowych zawodów o Puchar Okręgu PZW Gorzów Wlkp.(kadetów i juniorów) zapoznał wszystkich uczestników sędzia główny zawodów Wiesław Hejduk, a pamiątkowe statuetki zwycięzcom wręczył Wiceprezes ds. Sportu Okręgu Gorzowskiego Sławomir Matelski.

 

 

   Okręgowa  Komisja Młodzieży działająca przy Okręgu PZW Gorzów Wlkp. ufundowała sprzęt elektroniczny. Nagrody zostały rozlosowane pomiędzy uczestników, którzy wzięli udział we wszystkich spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu MO Gorzowskiego.

 

Wszystkim młodym uczestnikom dziękujemy za udział i wytrwałość we wszystkich zawodach rangi MO oraz jak najlepszych wyników w nowym 2021 sezonie wędkarskim.

 

  

W Spławikowych Zawodach o Puchar Okręgu Młodzieży nasze Koło reprezentowali:

 

Maja Klimczak, Patrycja Woźniak, Daria Dulik, Joanna Raniewicz, Patryk Raniewicz, Krzysztof Rypina, Mateusz Dziedzic, Mateusz Onichimowski, Antoni Maciąg, Filip Łysakowski, Szymon Czewiuk, Dawid Łapa, Patryk Śmiecikowski.

 

 

Klasyfikacja Spławikowego Pucharu Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski (kadetów i juniorów)

 

Juniorzy U-25 

 

1. Rafał Sobiś (Gminne Koło PZW Nr 1 Zwierzyn

2. Kamil Sobiś (Gminne Koło PZW Nr 1 Zwierzyn)

3. Łukasz Bańko

 

 

Juniorzy U-20

 

1. Jakub Kartawik (Koło PZW Nr 1 Sulęcin)

2. Maksymilian Sobczak (Koło PZW Nr 1 Sulęcin)

3. Kacper Zieliński (Koło PZW Nr 7 Drezdenko)

 

 Juniorzy U-15

 

 1. Dominik Matelski (Koło PZW Nr 1 Sulęcin)

 2. Dawid Sobczak (Koło PZW Nr 1 Sulęcin)

 3. Mateusz Dziedzic (Koło PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin) 

 6. Daria Dulik (Koło PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin)

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej łowisz?
Spławikową
Gruntową
Spiningową
Muchową
Podlodową
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin