Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

KOMUNIKAT W SPRAWIE MOŻLIWOŚCI PRZEPROWADZENIA KAMPANII SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZEJ W KOŁACH PZW

Aktualności | 2020-10-18 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

   W dniu 15 października 2020 r. Zarząd Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. zatwierdził dokument - Ordynacja Wyborcza do władz i organów Koła Polskiego Związku Wędkarskiego.
Na jego podstawie odbywać się będą wybory podczas trwania kampanii sprawozdawczo - wyborczej w Kołach Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp.
Czteroletnia kadencja obecnych władz okręgowych Związku, zgodnie  z § 41 ust.1 Statutu PZW, kończy się na XIII Okręgowym Zjeździe Delegatów, który powinien odbyć się w 2021 r. 
Okręgowy Zjazd Delegatów musi być poprzedzony walnymi zgromadzeniami sprawozdawczo-wyborczymi we wszystkich Kołach i wyborami Delegatów.

 

   Na podstawie decyzji Zarządu Głównego w sprawie nie podejmowania działań mających na celu ogłoszenie terminów przeprowadzenia kampanii sprawozdawczo - wyborczej do czasu zniesienia ograniczeń i zagrożeń wynikających z pandemii COVID-19, Zarząd Okręgu upoważnił Prezydium ZO do podjęcia decyzji zmierzających do rozpoczęcia i przeprowadzenia kampanii sprawozdawczo-wyborczej niezwłocznie, po zniesieniu ograniczeń.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej łowisz?
Spławikową
Gruntową
Spiningową
Muchową
Podlodową
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin